Opinie klientów

Opinie klientów

Test przeprowadzany przez panią Anię nie jest pracochłonny a wyniki przyniosły wiele ciekawych informacji. Szczególnie wartościowa dla mnie była rozmowa z omówieniem wyników. Dała mi impuls do potrzebnych zmian.

Kiedy się dowiedziałam, że nie wszystkich motywuje to samo i czasem nie warto zawracać kijem Wisły, to znaczy męczyć się z tym, co zupełnie nas nie motywuje, żyje mi się znacznie spokojniej. Dlatego szczerze Wam polecam zagłębienie się w temat osobistej motywacji.

Miałem szansę w wakacje zrobić pełną diagnozę motywacji i muszę przyznać, że chyba nikt mnie nie opisał tak dobrze, jak Pani Ania Bućkowska. Polecam wszystkim #odkryjsamegosiebie

Do zbadania swojego indywidualnego profilu motywacyjnego skłoniła mnie głównie ciekawość. Po przeczytaniu wyników byłam w szoku, jak wiele mogłam w swoim życiu uporządkować i zmienić na lepsze dzięki tej wiedzy. Natychmiast poleciłam testy także swoim dzieciom (17, 23 i 27 lat). Mimo początkowego sceptycyzmu, każde z nich wyszło ze spotkania z p. Anią z uśmiechem na ustach, dokonało konkretnych zmian w swoim życiu i, co więcej, podziękowało mi za tę radę. ; )

Ponieważ moja córka uczestniczyła przed paru laty w warsztatach, prowadzonych przez Panią Anię, z zaciekawieniem sięgnęłam po test motywacyjnego DNA z myślą o sobie samej. Rozwiązując go, miałam czasem wątpliwości, czy nie przydałaby się trzecia opcja odpowiedzi do wyboru, najchętniej bowiem wybrałabym coś pośrodku, a tu takiej opcji nie miałam – jak się potem okazało, bardzo dobrze!

Po zapoznaniu się z wynikiem testu wiem, że gdybym miała trzecią drogą, nie udałoby się postawić tak dokładnej diagnozy, tymczasem wynik doskonale mnie opisuje. Mimo że niby wszystko to o sobie dobrze wiedziałam, szczegółowy obraz zaskoczył mnie i pozwolił spojrzeć na moją postawę zawodową w zupełnie nowym świetle.

To, co dotychczas uważałam za swoją słabość, okazało się być niczym innym jak specyficznym dla mnie źródłem motywacji. Co więcej, niby zgadzałam się dotąd, że każdy jest inny, ale nie przyszło mi do głowy, że na podobnej zasadzie każdego motywuje coś innego, dlatego pewne typy motywacyjne po prostu nie mają szansy na dobrą współpracę. Krótko mówiąc, zrobiłam niby prosty test, a zrobiłam zawodowo ogromny krok naprzód.

Genialna sprawa dla nastolatków, które nie mają pomysłu na kierunek swojej dalszej edukacji i ogólnie przyszłości zawodowej.

Testy zrobione u Pani Ani pomogły przebić się mojemu najstarszemu synowi przez frustrację związaną z wyborem profilu w LO.

Szczerze zazdroszczę, że „za moich czasów” motywacyjne DNA nie istniało.
W tym roku na pewno odwiedzę Panią Anię ze swoim drugim synem, który jest w pierwszej klasie LO i wciąż się waha.

Badaniu motywacyjnego DNA poddaliśmy naszego najstarszego syna, tegorocznego maturzystę.
Jest to bardzo ważny moment w życiu młodego człowieka, ponieważ staje przed wyborem kierunku studiów i poczuliśmy z mężem, że przydałoby się wsparcie zewnętrzne. Wyniki badania przeszły oczekiwania zarówno nasze, jak i syna. Pogłębiona analiza uporządkowała informacje, które mieliśmy o nim, ale przede wszystkim pozwoliła wyciągnąć bardzo ważne wnioski, do których bez takiego wsparcia sami byśmy nie doszli.

Sam badany był zaskoczony trafnością i przenikliwością obserwacji. Końcowa diagnoza zawiera rekomendacje co do wyboru charakteru i trybu przyszłej pracy, po to by być w zgodzie ze swoimi wewnętrznymi mechanizmami motywacji, czyli by czerpać z pracy satysfakcję i unikać niepotrzebnych problemow i frustracji.

Wnioski płynące z badania uważamy za bardzo praktyczne i przydatne wskazówki, co do wyboru drogi zawodowej dla Bartka, a on podziela to przekonanie. Właśnie takiego wsparcia potrzebowaliśmy, gorąco je rekomendujemy.

Jeżeli jesteś osobą, która – tak jak ja – ukończyła różne kierunki studiów i kursy, ale czuje, że wciąż nie wie, co dalej, ten test jest dla Ciebie!

Na podstawie testów motywacyjnego DNA, kompetencji społecznych i predyspozycji zawodowych oraz dzięki szczerej rozmowie z p. Anią, udało mi się poznać lepiej własne oczekiwania, zrozumieć potrzeby i wybrać drogę zawodową, która sprawia, że czuję się spełniona i szczęśliwa. Gorąco polecam. I im szybciej, tym lepiej!

Szukasz najłatwiejszej trasy z punktu A do B? Miłej wycieczki z tragarzami niosącymi twój ekwipunek? Przyjemnego spacerku i prostych odpowiedzi na trudne pytania? Ma być łatwo, miło i przyjemnie? Tak?

Jeśli TAK, to jednak nie jesteś w miejscu, w którym chciałeś być. Ale być może trafiłeś tam, gdzie być powinieneś.

Nie będzie łatwo. Nikt nie poniesie twojego bagażu, ale z pewnością uzyskasz poradę co najlepiej zabrać. Trasę wybierzesz sam. Odpowiadając na pytania, które to tobie będą zadawane. Wybrany szlak zawiedzie cię do celu. Do celu, który również sam zdefiniujesz. A Przewodniczka? – zapytasz. A Przewodniczka przez większą część wyprawy będzie obok. Nie zrobi nic za ciebie. Ale i nie zostawi na rozstaju dróg czy bezdrożu.

Dojdziesz gdzie chciałeś. W zasadzie sam. Bo wszak nikt niczego za ciebie nie zrobił. Ale ktoś był obok. I za to warto podziękować. Co niniejszym czynię.

Moja córka przede wszystkim była bardzo zadowolona, że mogła się przed kimś otworzyć i została wysłuchana, a co najważniejsze zrozumiana bez oceniania. Choć w domu też z nią dużo rozmawiamy to rozmowa z doradcą dała jej komfort wypowiedzi bez martwienia się, że komuś zrobi przykrość i powie coś, co zostanie osobiście odebrane.

Dzięki zbudowanemu zaufaniu, mogła rozmawiać o rzeczach, które siedziały w niej głęboko schowane, przyklepane, a które jednak ją uwierały i wypływały w najmniej pożądanych momentach, i ciągle nie wiedziała co z nimi zrobić. W trakcie rozmów z p. Anią ponazywała wiele kwestii i sytuacji, które nie były rozpoznane – to ją bardzo uspokoiło i dało poczucie, że wszystko z nią OK.

Spotkania dały jej też poczucie pewności i pozwoliły wytyczyć sobie nowe cele, na poukładanej już wiedzy o sobie. Po testach i wspólnej ich interpretacji poznała swoje mocne i słabe strony. Myślę, że zrozumiała też, że musi wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje, i że to ona kieruje własnym życiem i będzie  ponosić za to konsekwencje.

Po kilku tygodniach widać zmiany w praktyce; więcej się uczy, poważniej podchodzi do ważnych spraw. Przede wszystkim jednak jest spokojna i silniejsza. W sposób dojrzały mówi o sprawach trudnych pod względem moralnym.

Dzięki spotkaniom z p. Anią mój syn spojrzał na siebie innymi oczami, zobaczył jaki ma potencjał. Zaczął odbudowywać wiarę we własne możliwości, co poskutkowało tym, że poprawiły mu się oceny ze wszystkich przedmiotów. Wkrótce po spotkaniu zmienił rozszerzenie z matematyki na język polski.

Poznał kilka kluczowych zasad uczenia się i pamięci, a przede wszystkim zaczął robić notatki metodą map myśli.

Praca z Jackiem zaowocowała wzrostem jego poczucia wartości i odpowiedzialności. Jednak równie ważnym elementem było to, co dostałam ja – jako rodzic. Przede wszystkim zrozumiałam, dlaczego dziecko nie odnosiło sukcesu w szkole i miało obniżony nastrój. Do tej pory wszyscy nauczyciele mówili mu, że nic nie robi, nie umie się uczyć.

Dzięki wynikom testu motywacyjnego zrozumiałam i zaakceptowałam odrębność i wyjątkowość mojego dziecka (w przypadku rodziny wielodzietnej istnieje pokusa podobnego traktowania i stawiania wszystkim takich samych wymagań), które zostało obdarowane talentami nie mającymi szansy zaistnieć w systemie szkolnym. Po spotkaniu podjęłam całą gamę decyzji, np. zapisałam syna na lekcje pianina, zachęciłam, aby brał udział w lekcjach śpiewu i zajęciach teatralnych, a także, aby zaczął uczestniczyć w grupie formacyjnej młodzieżowej w środowisku pozaszkolnym związanym z naszą parafią.

Zobaczyłam, że mam w domu artystę z niezwykłym poczuciem humoru o dużych zdolnościach muzycznych.

Półtora roku po odbytych konsultacjach Jacek nadal gra na pianinie, zrobił niesamowite postępy. W najbliższym czasie wystąpi na balu charytatywnym z przygotowanym przez siebie repertuarem. Już trzeci sezon występuje w teatrze amatorskim. Na studniówce wyreżyserował kawałek z kabaretu „Ani Mru Mru” doprowadzając widownię do łez ze śmiechu.

Sposób podejścia p. Ani pokazał synowi elementy życia, które dotychczas były dla niego niedostępne, o których nie wiedział. Dzięki solidnej weryfikacji pedagogicznej i doradczej zapaliły się nowe światła, odsłoniły nowe horyzonty, które stały się solidnym wstępem do poznania siebie.

Dla mnie osobiście, jednym z najważniejszych rezultatów pracy z p. Anią, jest fakt, że ja jako matka musiałam wyjść całkowicie ze schematu myślowego dotyczącego wychowania tego konkretnego syna. Dzięki pozyskanej wiedzy zaczęłam doceniać te aspekty jego osobowości, predyspozycji i talentów, które nawet nie przychodziły mi do głowy lub których nie respektowałam.

Pani Ania Bućkowska pomogła mi szukać drogi wśród chaosu, który mnie otaczał. Zrozumiałam wiele rzeczy, dlaczego jestem taka, a nie inna. Pomogła mi poznać i oswoić się z moimi mocnymi, jak i słabymi stronami. Oprócz tego pomagała mi zrozumieć skąd one się wzięły, co mnie kształtowało.

Rozmowy z nią były czymś, czego bardzo potrzebowałam, chociaż nie byłam tego nawet świadoma. W ciągu naszych spotkań zrobiłam kilka testów, których wyniki zaskakiwały mnie czasem bardziej, czasem mniej. Niesamowite było to, jak Pani Ania umiała ubrać w słowa emocje, czy zachowania, których doświadczałam, ale nie umiałam ich nawet nazwać.

Jesteśmy rodzicami Wiktorii, która ma dziś 20 lat. Kiedy nasza córka stanęła przed wyborem liceum i profilu zwróciliśmy się o pomoc do pani Ani Bućkowskiej. Pani Ania przeprowadziła z Wiktorią testy psychologiczne i pomogła córce wybrać drogę życiową. Testy przeprowadzone były bardzo profesjonalnie a najważniejsza była wnikliwa analiza i wnioski, które Pani Ania przedstawiła nam – rodzicom, jak również córce.

Jej szeroka wiedza i kompetencje pozwoliły nam zrozumieć jaki potencjał tkwi w naszej córce, a Wiktorii skonfrontować jej marzenia z możliwościami i predyspozycjami.

Chociaż pierwsza decyzja podjęta przez Wiktorię był zupełnie inna niż sugestie Pani Ani, to już finalny wybór studiów oraz wizja przyszłości zawodowej praktycznie pokryła się z wynikami przeprowadzonych badań. Wszystko odbyło się w serdecznej i życzliwej atmosferze oraz z dużym zaangażowaniem ze strony Pani Ani. Istotnym jest także to, że mogliśmy zrobić to „ na odległość” pozostając w Rzeszowie a korzystając z pomocy doradcy w Warszawie.

Polecamy szczerze przeprowadzenie takich badań i korzystanie z takich form pomocy dla dzieci, ale z Panią Anną Bućkowską, która poza profesjonalizmem i cierpliwością gwarantuje życzliwe podejście i zrozumienie obaw zarówno dziecka, jak i oczekiwań rodziców.

Warsztaty diagnozujące predyspozycje zawodowe prowadzone były w naszej szkole dla grupy kilkunastu dziewcząt w wieku 13-14 lat. Dzięki zastosowanym narzędziom, które są dostosowane do wieku i możliwości poznawczych, uczennice miały możliwość odkrywania siebie na nowo. Największym plusem warsztatów jest to, że dziewczyny w momencie intensywnego rozwoju swojej osobowości, dostają wiarygodną informację na temat potencjału, który w nich tkwi. Dla większości z nich, był to moment spojrzenia na siebie na nowo, z zachwytem, z perspektywą, jak tkwi w ich naturze.  Pani Anna Bućkowska przejrzyście wytłumaczyła dziewczynkom różnice między temperamentem a charakterem, co ułatwiło im zrozumienie celowości prowadzonego badania.

Uważam, że badanie jest bardzo potrzebne i pozwala, zarówno rodzicom, jak i kadrze pedagogicznej lepiej zrozumieć nastolatki i skuteczniej kierować ich rozwojem edukacyjno-zawodowym. Zachęcam wszystkich do odwagi i skorzystania z warsztatów – one sprawiają, że życie danego uczestnika może się zmienić.

Zapanował spokój! Nareszcie.

Tymi słowami moglibyśmy podsumować zmagania nasze – rodziców – z synem, jak i syna samego ze sobą. Już od około roku ciągle słyszeliśmy jego zarzuty, że nie pomagamy mu w wyborze studiów, że on nie wie co wybrać itd. Jakieś typy były, ale co wybrać, by nie żałować?

Kiedy usłyszałam od koleżanki o badaniu z zakresu doradztwa zawodowego połączonym z testami Motywacyjnego DNA, które pani Ania Bućkowska zrobiła jej synowi, wiedziałam, że właśnie tego potrzebujemy.

Po testach zakończonych konsultacją, nasz syn się uspokoił, a z nim my. Można powiedzieć, że odkrył swoją głęboką motywację, na nowo przyjrzał się sobie, zrobił plan działania, wie na czym pracować i w którym kierunku podążać. Jest w klasie maturalnej i już ma sprecyzowane plany na przyszłość.

Jego motywacje tak bardzo różnią się od naszych, że prawdopodobnie nigdy sami nie pomoglibyśmy mu ich odkryć. Dzięki rozmowom z panią Anią oraz przeczytaniu opisu profilu motywacyjnego naszego syna spojrzeliśmy na niego innymi oczami, doceniliśmy jego mocne strony i przestaliśmy się skupiać na tym, czego mu brakuje.

To były dobrze zainwestowane pieniądze. Polecamy.

Z zaciekawieniem, ale i rozbawieniem podeszłam do 3-segmentowej ankiety mającej określić osobowość a właściwie motywacje moich działań.

Ot, taki sobie kolejny pseudo teścik fejsbókowy – pomyślałam. Bo co można powiedzieć na podstawie kilkunastu odpowiedzi udzielonych ad hoc między zdjęciem kotka a reklamą kosmetyku?.. Ale, co tam, można spróbować – i spróbowałam.

Wyszło, że jestem: entuzjastą.

Hmmm…
no entuzjazmu mi rzeczywiście nie brakuje…
Było krótkie wprowadzenie, ot tyle by zaintrygować delikwenta i “naciągnąć” go na zakup pełnego opisu.
Cena nie zwaliła z nóg, więc z ciekawości kupiłam.

Przez kilka dni nie miałam czasu by przeczytać udostępnione wiadomości, ale dziś rano nastąpił ten moment i….
ZBIERAM
SZCZĘKĘ
Z
PODŁOGI!!!!!!!!!

Serio!
Przeczytawszy opis po prostu oniemiałam!

Oto ja,
taka jestem,
tak postępuję,
takie są motywy i mechanizmy mojego działania.

To, co tam jest napisane, rzeczywiście mnie nakręca, prowokuje lub powstrzymuje!
Jakby Autorka mnie znała i obserwowała od lat i to nie tylko w miejscu pracy, ale i w życiu prywatnym!

To jest MEGA!!!

Te kilkanaście, umiejętnie sformułowanych pytań podsumowały mnie bezbłędnie!
Znaczy to ni mniej ni więcej, że Autorka jest wnikliwym obserwatorem ludzkich zachowań a Jej wiedza jest godna najwyższego uznania.

Pozostając nadal  w stanie najwyższego zdumienia – serdecznie polecam!

Na konsultację do Pani Ani wybrałam się zachęcona bardzo wnikliwą i pogłębioną diagnozą motywacyjnego DNA u naszej nastoletniej córki.

Sama borykałam się z doskwierającym coraz bardziej poczuciem wypalenia zawodowego z jednej strony, z drugiej przeświadczeniem o konieczności jakiejś zmiany w moim życiu zawodowym. Pojawiało się jednak ciągle nurtujące pytanie co wybrać i w którą stronę pójść?

Jako osoba wieku średniego nie chciałam pozwolić już sobie na eksperymenty, które mogłyby zakończyć się fiaskiem. Zależało mi na tym, aby dobrze poznać i zrozumieć siebie – swój potencjał, moje motywatory a tym samym poznać lepiej mój osobisty profil zawodowy. Nie mogłam trafić lepiej!!!

Pani Ania przesłała mi najpierw kilka bardzo szczegółowych testów m.in. z zakresu motywacji, zainteresowań, kompetencji społecznych oraz preferencji zawodowych, na bazie których przygotowała mój osobisty profil motywacyjny. W czasie naszej konsultacji miałam poczucie, że Pani Ania zna mnie bardzo dobrze już od dawna! Precyzyjnie nazywała moje mechanizmy działania oraz mój sposób postrzegania wielu sytuacji życia codziennego.

Dzięki tej konsultacji odkryłam na jakich polach zawodowych mogę wykorzystać moją osobowość oraz swoje mocne strony. A co najważniejsze uświadomiłam sobie, że są to nowe obszary, które naprawdę mnie interesują! Dzięki tej diagnozie mam nowe inspirujące cele w swoim życiu, motywujący plan działania na najbliższe miesiące a przede wszystkim wiarę i przekonanie, że podążam w dobrym kierunku.

Z serca polecam Panią Anię! Takie badanie to na pewno świetna inwestycja, która przyniesie upragnione owoce!