Opinie klientów

Opinie klientów

Do zbadania swojego indywidualnego profilu motywacyjnego skłoniła mnie głównie ciekawość. Po przeczytaniu wyników byłam w szoku, jak wiele mogłam w swoim życiu uporządkować i zmienić na lepsze dzięki tej wiedzy. Natychmiast poleciłam testy także swoim dzieciom (17, 23 i 27 lat). Mimo początkowego sceptycyzmu, każde z nich wyszło ze spotkania z p. Anią z uśmiechem na ustach, dokonało konkretnych zmian w swoim życiu i, co więcej, podziękowało mi za tę radę. ; )

Genialna sprawa dla nastolatków, które nie mają pomysłu na kierunek swojej dalszej edukacji i ogólnie przyszłości zawodowej.

Testy zrobione u Pani Ani pomogły przebić się mojemu najstarszemu synowi przez frustrację związaną z wyborem profilu w LO.

Szczerze zazdroszczę, że „za moich czasów” motywacyjne DNA nie istniało.
W tym roku na pewno odwiedzę Panią Anię ze swoim drugim synem, który jest w pierwszej klasie LO i wciąż się waha.

Badaniu motywacyjnego DNA poddaliśmy naszego najstarszego syna, tegorocznego maturzystę.
Jest to bardzo ważny moment w życiu młodego człowieka, ponieważ staje przed wyborem kierunku studiów i poczuliśmy z mężem, że przydałoby się wsparcie zewnętrzne. Wyniki badania przeszły oczekiwania zarówno nasze, jak i syna. Pogłębiona analiza uporządkowała informacje, które mieliśmy o nim, ale przede wszystkim pozwoliła wyciągnąć bardzo ważne wnioski, do których bez takiego wsparcia sami byśmy nie doszli.

Sam badany był zaskoczony trafnością i przenikliwością obserwacji. Końcowa diagnoza zawiera rekomendacje co do wyboru charakteru i trybu przyszłej pracy, po to by być w zgodzie ze swoimi wewnętrznymi mechanizmami motywacji, czyli by czerpać z pracy satysfakcję i unikać niepotrzebnych problemow i frustracji.

Wnioski płynące z badania uważamy za bardzo praktyczne i przydatne wskazówki, co do wyboru drogi zawodowej dla Bartka, a on podziela to przekonanie. Właśnie takiego wsparcia potrzebowaliśmy, gorąco je rekomendujemy.

Jeżeli jesteś osobą, która – tak jak ja – ukończyła różne kierunki studiów i kursy, ale czuje, że wciąż nie wie, co dalej, ten test jest dla Ciebie!

Na podstawie testów motywacyjnego DNA, kompetencji społecznych i predyspozycji zawodowych oraz dzięki szczerej rozmowie z p. Anią, udało mi się poznać lepiej własne oczekiwania, zrozumieć potrzeby i wybrać drogę zawodową, która sprawia, że czuję się spełniona i szczęśliwa. Gorąco polecam. I im szybciej, tym lepiej!

Szukasz najłatwiejszej trasy z punktu A do B? Miłej wycieczki z tragarzami niosącymi twój ekwipunek? Przyjemnego spacerku i prostych odpowiedzi na trudne pytania? Ma być łatwo, miło i przyjemnie? Tak?

Jeśli TAK, to jednak nie jesteś w miejscu, w którym chciałeś być. Ale być może trafiłeś tam, gdzie być powinieneś.

Nie będzie łatwo. Nikt nie poniesie twojego bagażu, ale z pewnością uzyskasz poradę co najlepiej zabrać. Trasę wybierzesz sam. Odpowiadając na pytania, które to tobie będą zadawane. Wybrany szlak zawiedzie cię do celu. Do celu, który również sam zdefiniujesz. A Przewodniczka? – zapytasz. A Przewodniczka przez większą część wyprawy będzie obok. Nie zrobi nic za ciebie. Ale i nie zostawi na rozstaju dróg czy bezdrożu.

Dojdziesz gdzie chciałeś. W zasadzie sam. Bo wszak nikt niczego za ciebie nie zrobił. Ale ktoś był obok. I za to warto podziękować. Co niniejszym czynię.

Moja córka przede wszystkim była bardzo zadowolona, że mogła się przed kimś otworzyć i została wysłuchana, a co najważniejsze zrozumiana bez oceniania. Choć w domu też z nią dużo rozmawiamy to rozmowa z doradcą dała jej komfort wypowiedzi bez martwienia się, że komuś zrobi przykrość i powie coś, co zostanie osobiście odebrane.

Dzięki zbudowanemu zaufaniu, mogła rozmawiać o rzeczach, które siedziały w niej głęboko schowane, przyklepane, a które jednak ją uwierały i wypływały w najmniej pożądanych momentach, i ciągle nie wiedziała co z nimi zrobić. W trakcie rozmów z p. Anią ponazywała wiele kwestii i sytuacji, które nie były rozpoznane – to ją bardzo uspokoiło i dało poczucie, że wszystko z nią OK.

Spotkania dały jej też poczucie pewności i pozwoliły wytyczyć sobie nowe cele, na poukładanej już wiedzy o sobie. Po testach i wspólnej ich interpretacji poznała swoje mocne i słabe strony. Myślę, że zrozumiała też, że musi wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje, i że to ona kieruje własnym życiem i będzie  ponosić za to konsekwencje.

Po kilku tygodniach widać zmiany w praktyce; więcej się uczy, poważniej podchodzi do ważnych spraw. Przede wszystkim jednak jest spokojna i silniejsza. W sposób dojrzały mówi o sprawach trudnych pod względem moralnym.

Pani Ania Bućkowska pomogła mi szukać drogi wśród chaosu, który mnie otaczał. Zrozumiałam wiele rzeczy, dlaczego jestem taka, a nie inna. Pomogła mi poznać i oswoić się z moimi mocnymi, jak i słabymi stronami. Oprócz tego pomagała mi zrozumieć skąd one się wzięły, co mnie kształtowało.

Rozmowy z nią były czymś, czego bardzo potrzebowałam, chociaż nie byłam tego nawet świadoma. W ciągu naszych spotkań zrobiłam kilka testów, których wyniki zaskakiwały mnie czasem bardziej, czasem mniej. Niesamowite było to, jak Pani Ania umiała ubrać w słowa emocje, czy zachowania, których doświadczałam, ale nie umiałam ich nawet nazwać.

Jesteśmy rodzicami Wiktorii, która ma dziś 20 lat. Kiedy nasza córka stanęła przed wyborem liceum i profilu zwróciliśmy się o pomoc do pani Ani Bućkowskiej. Pani Ania przeprowadziła z Wiktorią testy psychologiczne i pomogła córce wybrać drogę życiową. Testy przeprowadzone były bardzo profesjonalnie a najważniejsza była wnikliwa analiza i wnioski, które Pani Ania przedstawiła nam – rodzicom, jak również córce.

Jej szeroka wiedza i kompetencje pozwoliły nam zrozumieć jaki potencjał tkwi w naszej córce, a Wiktorii skonfrontować jej marzenia z możliwościami i predyspozycjami.

Chociaż pierwsza decyzja podjęta przez Wiktorię był zupełnie inna niż sugestie Pani Ani, to już finalny wybór studiów oraz wizja przyszłości zawodowej praktycznie pokryła się z wynikami przeprowadzonych badań. Wszystko odbyło się w serdecznej i życzliwej atmosferze oraz z dużym zaangażowaniem ze strony Pani Ani. Istotnym jest także to, że mogliśmy zrobić to „ na odległość” pozostając w Rzeszowie a korzystając z pomocy doradcy w Warszawie.

Polecamy szczerze przeprowadzenie takich badań i korzystanie z takich form pomocy dla dzieci, ale z Panią Anną Bućkowską, która poza profesjonalizmem i cierpliwością gwarantuje życzliwe podejście i zrozumienie obaw zarówno dziecka, jak i oczekiwań rodziców.

Warsztaty diagnozujące predyspozycje zawodowe prowadzone były w naszej szkole dla grupy kilkunastu dziewcząt w wieku 13-14 lat. Dzięki zastosowanym narzędziom, które są dostosowane do wieku i możliwości poznawczych, uczennice miały możliwość odkrywania siebie na nowo. Największym plusem warsztatów jest to, że dziewczyny w momencie intensywnego rozwoju swojej osobowości, dostają wiarygodną informację na temat potencjału, który w nich tkwi. Dla większości z nich, był to moment spojrzenia na siebie na nowo, z zachwytem, z perspektywą, jak tkwi w ich naturze.  Pani Anna Bućkowska przejrzyście wytłumaczyła dziewczynkom różnice między temperamentem a charakterem, co ułatwiło im zrozumienie celowości prowadzonego badania.

Uważam, że badanie jest bardzo potrzebne i pozwala, zarówno rodzicom, jak i kadrze pedagogicznej lepiej zrozumieć nastolatki i skuteczniej kierować ich rozwojem edukacyjno-zawodowym. Zachęcam wszystkich do odwagi i skorzystania z warsztatów – one sprawiają, że życie danego uczestnika może się zmienić.

Zapanował spokój! Nareszcie.

Tymi słowami moglibyśmy podsumować zmagania nasze – rodziców – z synem, jak i syna samego ze sobą. Już od około roku ciągle słyszeliśmy jego zarzuty, że nie pomagamy mu w wyborze studiów, że on nie wie co wybrać itd. Jakieś typy były, ale co wybrać, by nie żałować?

Kiedy usłyszałam od koleżanki o badaniu z zakresu doradztwa zawodowego połączonym z testami Motywacyjnego DNA, które pani Ania Bućkowska zrobiła jej synowi, wiedziałam, że właśnie tego potrzebujemy.

Po testach zakończonych konsultacją, nasz syn się uspokoił, a z nim my. Można powiedzieć, że odkrył swoją głęboką motywację, na nowo przyjrzał się sobie, zrobił plan działania, wie na czym pracować i w którym kierunku podążać. Jest w klasie maturalnej i już ma sprecyzowane plany na przyszłość.

Jego motywacje tak bardzo różnią się od naszych, że prawdopodobnie nigdy sami nie pomoglibyśmy mu ich odkryć. Dzięki rozmowom z panią Anią oraz przeczytaniu opisu profilu motywacyjnego naszego syna spojrzeliśmy na niego innymi oczami, doceniliśmy jego mocne strony i przestaliśmy się skupiać na tym, czego mu brakuje.

To były dobrze zainwestowane pieniądze. Polecamy.