BLOG

12 Wrz 2020
thumbnail

Monika i Tomasz

Zapanował spokój! Nareszcie.

Tymi słowami moglibyśmy podsumować zmagania nasze – rodziców – z synem, jak i syna samego ze sobą. Już od około roku ciągle słyszeliśmy jego zarzuty, że nie pomagamy mu w wyborze studiów, że on nie wie co wybrać itd. Jakieś typy były, ale co wybrać, by nie żałować?

Kiedy usłyszałam od koleżanki o badaniu z zakresu doradztwa zawodowego połączonym z testami Motywacyjnego DNA, które pani Ania Bućkowska zrobiła jej synowi, wiedziałam, że właśnie tego potrzebujemy.

Po testach zakończonych konsultacją, nasz syn się uspokoił, a z nim my. Można powiedzieć, że odkrył swoją głęboką motywację, na nowo przyjrzał się sobie, zrobił plan działania, wie na czym pracować i w którym kierunku podążać. Jest w klasie maturalnej i już ma sprecyzowane plany na przyszłość.

Jego motywacje tak bardzo różnią się od naszych, że prawdopodobnie nigdy sami nie pomoglibyśmy mu ich odkryć. Dzięki rozmowom z panią Anią oraz przeczytaniu opisu profilu motywacyjnego naszego syna spojrzeliśmy na niego innymi oczami, doceniliśmy jego mocne strony i przestaliśmy się skupiać na tym, czego mu brakuje.

To były dobrze zainwestowane pieniądze. Polecamy.

admin