BLOG

13 Mar 2020
thumbnail

Monika

Ponieważ moja córka uczestniczyła przed paru laty w warsztatach, prowadzonych przez Panią Anię, z zaciekawieniem sięgnęłam po test motywacyjny z myślą o sobie samej. Rozwiązując go, miałam czasem wątpliwości, czy nie przydałaby się trzecia opcja odpowiedzi do wyboru, najchętniej bowiem wybrałabym coś pośrodku, a tu takiej opcji nie miałam – jak się potem okazało, bardzo dobrze!

Po zapoznaniu się z wynikiem testu wiem, że gdybym miała trzecią drogą, nie udałoby się postawić tak dokładnej diagnozy, tymczasem wynik doskonale mnie opisuje. Mimo że niby wszystko to o sobie dobrze wiedziałam, szczegółowy obraz zaskoczył mnie i pozwolił spojrzeć na moją postawę zawodową w zupełnie nowym świetle.

To, co dotychczas uważałam za swoją słabość, okazało się być niczym innym jak specyficznym dla mnie źródłem motywacji. Co więcej, niby zgadzałam się dotąd, że każdy jest inny, ale nie przyszło mi do głowy, że na podobnej zasadzie każdego motywuje coś innego, dlatego pewne typy motywacyjne po prostu nie mają szansy na dobrą współpracę. Krótko mówiąc, zrobiłam niby prosty test, a zrobiłam zawodowo ogromny krok naprzód.

admin