BLOG

13 Mar 2020
thumbnail

Katarzyna i Jerzy

Jesteśmy rodzicami Wiktorii, która ma dziś 20 lat. Kiedy nasza córka stanęła przed wyborem liceum i profilu zwróciliśmy się o pomoc do pani Ani Bućkowskiej. Pani Ania przeprowadziła z Wiktorią testy psychologiczne i pomogła córce wybrać drogę życiową. Testy przeprowadzone były bardzo profesjonalnie a najważniejsza była wnikliwa analiza i wnioski, które Pani Ania przedstawiła nam – rodzicom, jak również córce.

Jej szeroka wiedza i kompetencje pozwoliły nam zrozumieć jaki potencjał tkwi w naszej córce, a Wiktorii skonfrontować jej marzenia z możliwościami i predyspozycjami.

Chociaż pierwsza decyzja podjęta przez Wiktorię był zupełnie inna niż sugestie Pani Ani, to już finalny wybór studiów oraz wizja przyszłości zawodowej praktycznie pokryła się z wynikami przeprowadzonych badań. Wszystko odbyło się w serdecznej i życzliwej atmosferze oraz z dużym zaangażowaniem ze strony Pani Ani. Istotnym jest także to, że mogliśmy zrobić to „ na odległość” pozostając w Rzeszowie a korzystając z pomocy doradcy w Warszawie.

Polecamy szczerze przeprowadzenie takich badań i korzystanie z takich form pomocy dla dzieci, ale z Panią Anną Bućkowską, która poza profesjonalizmem i cierpliwością gwarantuje życzliwe podejście i zrozumienie obaw zarówno dziecka, jak i oczekiwań rodziców.

admin