O mnie

Nazywam się Anna Bućkowska. Jestem pedagogiem, doradcą zawodowym i tutorem pracującym w oparciu o fundamenty motywacji moich klientów.

W swojej pracy pomagam nastolatkom odkryć i zrozumieć ich indywidualny potencjał edukacyjno-zawodowy wychodząc poza utarty schemat przedmiotów szkolnych. Pozwala im to na podjęcie świadomej i pogłębionej decyzji o profilu przyszłego zawodu, a tym samym uniknięcie wielu pól minowych. Dzięki temu mogą rozwijać swój potencjał osobisty, czując przy tym radość i spełnienie.

W pracy doradcy w naturalny sposób łączę posiadane wykształcenie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem koordynatora projektów, specjalisty Public Relation czy wieloletniego menadżera, w tym członka zarządu organizacji pozarządowych (więcej informacji o tym zakresie mojej działalności możesz przeczytać na OrganizacyjneDNA).

Jestem absolwentką Indywidualnego Toku Studiów na Wydziale Pedagogicznym i Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, London School of Public Relations oraz Studiów Podyplomowych z Doradztwa Zawodowego.

Posiadam także certyfikat Pracowni Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego uprawniający mnie do badania motywacji osiągnięć.